studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie

 

Dnia 9 listopada 2015 r. odbyło się spotkanie z udziałem prezesów SPS - Stanisława Jerusalimcew i Jacka Kapisza - z młodzieżą Zespołu Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie - w III LO Klasa o Specjalności Służba Ratunkowa. W spotkaniu uczestniczyły też Panie – V-ce Dyrektor Beata Burzyńska i Anna Kostyrka Radna Rady Miejskiej w Piasecznie.

Prezesi przedstawili medyczne aspekty chorób serca i transplantacji oraz problemy związane z chorobami serca,między innymi na swoim przykładzie. Młodzież przyjęła spotkanie z sympatią i z wielką uwagą. Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli dwa filmy: ”Esperanza” i „Życie to rewelacja”, ostatni produkcji HBO. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali drobne upominki oraz pobrali oświadczenia woli.


1procent


KRS: 0000268880

Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!
Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2016 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 18 847,17 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.