studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Wigilia - Poznań 2015

W dniu 13.12.2015 roku nasi koledzy Roman Błażejczak i Stanisław Kaczorowski - członkowie Stowarzyszenia Przeszczepionych Serc - uczestniczyli w Wigilii (Składaków) organizowanej przy Poradni Transplantacji Serca Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W szpitalu tym zespół pod kierownictwem prof. Marka Jemielity w ciągu 5 lat przeszczepił już 32 pacjentów. Poradnia Transplantacji opiekuje się swoimi pacjentami oraz pacjentami przeszczepionymi w innych ośrodkach.

W czasie uroczystej Wigilii Członkowie Stowarzyszenia odczytali życzenia Prezesa Zarządu SPS skierowane do wszystkich uczestników wigilii, a także przekazali podziękowania Prezesa za opiekę nad wszystkimi pacjentami i członkami ich rodzin oraz osobami oczekującymi na operację.

Życzenia i podziękowania od Prezesa wręczono poniższym osobom:

Prof. dr hab. UM Marek Jemielita
Prof. dr hab. Ewa Straburzyńska-Migaj
dr hab. Szczepan Cofta
dr Hanna Wachowiak-Baszyńska - Kierownik Poradni Transplantacji Serca.
dr Tomasz Urbanowicz - Poradnia Transplantacji Serca .

Po uroczystości zapoznano uczestników z historią i działaniami na rzecz osób po przeszczepie realizowanymi przez Stowarzyszenie Przeszczepionych Serc oraz chętnym wręczono deklaracje wstąpienia do stowarzyszenia.


1procent


KRS: 0000268880

Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!
Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2016 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 18 847,17 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.