studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Henryków 2016

W dniu 12 czerwca 2016 roku ponownie na zaproszenie Pani Sołtys i radnej Gminy Piaseczno Anny Kostyrki gościliśmy na Pikniku „Powitanie lata 2016” w Henrykowie Urocze.

Stowarzyszenie reprezentowane było przez Prezesa Jacka Kapisza, Wandę Antkowiak, Barbarę Kapisz, Izę Gizińską, Jadwigę i Władysława Pietruszków oraz Małgorzatę Zielińską.

Wanda i Małgorzata wykonały u ok. 30 osób pomiary ciśnienia krwi i poziomu cukru. Udzielały porad w zakresie profilaktyki kardiologicznej.

Pozostali z Prezesem i Jadwigą przekazywali mieszkańcom informacje na temat naszego Stowarzyszenia i transplantologii oraz rozdawali „Oświadczenia Woli„.

Jadwiga uczestniczyła w przepysznej pracy Jury w konkursie na najlepsze ciasto truskawkowe.

Pani Sołtys zadbała o atrakcje dla dzieci tj. dmuchane zjeżdżalnie i zabawki, malowanie buziek, pokazy gigantycznych baniek mydlanych. Dorośli zaś mogli spróbować swoich sił w turnieju piłki nożnej i ping-ponga, poćwiczyć na nowych drążkach fitness.

Po spaleniu kalorii można było je uzupełnić próbując potraw z kuchni polowej a łasuchy w kawiarence smakowały pyszne ciasta popijając kawą lub herbatą.

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Kostyrce za zaproszenie.

Miło nam było spędzić niedzielne popołudnie z mieszkańcami Henrykowa Urocze.


1procent_dla_SPS_2019
Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.


KRS: 0000268880

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2017 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 14 429,50 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.