studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Familiada

SZANOWNE KOLEŻANKI I KOLEDZY!


Z wielką dumą i radością informujemy wszystkich członków i sympatyków stowarzyszenia, że w dniu 19.01.2017 roku wyłoniona z naszego grona drużyna „Rodzina Przeszczepionych Serc”, po wstępnej weryfikacji oraz akceptacji ze strony producentów, została zakwalifikowana do udziału w telewizyjnym teleturnieju „FAMILIADA”.


W skład drużyny weszli kol. Roman BŁAŻEJCZAK (kapitan) oraz Renata MATERNIK, Jadwiga PIETRUSZKA, Krzysztof CIAMULSKI, Zbigniew HARASIMCZUK i Stanisław KACZOROWSKI.


Program emitowany jest na antenie TVP 2, a nasza „Rodzina”, została zakwalifikowana do udziału w odcinku specjalnym. O terminie nagrania będziemy informować na bieżąco.


1procent_dla_SPS_2019
Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.


KRS: 0000268880

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2017 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 14 429,50 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.