studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Zabrze 2017

Dnia 24.03.2017 r. minęła 25 rocznica przeszczepienia serca naszego kolegi i członka Stowarzyszenia Przeszczepionych Serc Romana Błażejczaka. Niestety Romek nie będzie mógł ze względów zdrowotnych uczestniczyć w naszym Spotkaniu Integracyjnym w Szklarskiej Porębie, na którym zostałby uhonorowany w związku z okrągłą rocznicą przeszczepienia serca, dlatego nasz zarząd postanowił wysłać do niego delegację do szpitala w Zabrzu. 29.04.2017 r. delegacja w składzie:

Stanisław Jerusalimcew – Honorowy Prezes;

Dariusz Borowski - Wiceprezes Zarządu;

Stanisław Kaczorowski - Członek Zarządu

przekazała Romkowi gratulacje i najserdeczniejsze życzenia powrotu do zdrowia od całej naszej Społeczności. Ponadto przedstawiciele Stowarzyszenia zgodnie z tradycją SPS na okrągłą rocznicę przeszczepienia wręczyli statuetkę z logo Stowarzyszenia oraz dyplom z życzeniami.


SPS

KRS: 0000268880


Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2018 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 17 283,90 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.