studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Pożegnanie lata

Dnia 31 sierpnia 2019 r. na zaproszenie Pani Sołtys Anny Mareckiej gościliśmy jak corocznie na Pikniku w miejscowości Grochowa-Pęchery. Tym razem było to „Pożegnanie Lata”.


Nasze koleżanki Wanda Antkowiak i Małgorzata Zielińska wykonały około 50 pomiarów ciśnienia krwi i poziomu cukru. Udzielały także porad w zakresie profilaktyki kardiologicznej.


Izabella Gizińska i Dariusz Borowski w rozmowach z mieszkańcami opowiadali o naszym Stowarzyszeniu, dzielili się swoją wiedzą na temat transplantologii i rozdawali „Oświadczenia woli”.


To była piękna słoneczna sobota. Pani Sołtys zapewniła dzieciom mnóstwo atrakcji - była dmuchana zjeżdżalnia, różne gry, zabawy i konkursy. Na scenie koncertował miejscowy zespół muzyczny, a parkiet taneczny nie świecił pustkami. Panie upiekły pyszne ciasta, częstowały kawą i herbatą, a kuchnia polowa serwowała smaczne dania.


Serdecznie dziękujemy Pani Annie Mareckiej za zaproszenie, mieszkańcom Grochowej-Pęcher za liczne odwiedzanie naszego stanowiska i za miło spędzone z Państwem sobotnie popołudnie.


logoSPS

KRS: 0000268880


Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2018 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 17 283,90 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.