studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Piknik Henryków 2019 r.

Dnia 1 września 2019 roku w podwarszawskiej miejscowości Henryków-Urocze na Placu Sołeckim odbył się coroczny piknik.


Do udziału w nim nasze Stowarzyszenie zostało zaproszone przez Panią Sołtys Annę Kostyrkę.


Pani Anna i jej mąż są krwiodawcami i problematyka, którą zajmuje się nasze Stowarzyszenie jest im bardzo bliska. Nasz udział polegający na badaniu ciśnienia i poziomu cukru we krwi miał zwrócić uwagę mieszkańców Henrykowa-Urocze na konieczność i celowość przeprowadzania badań kontrolnych .


Stowarzyszenie reprezentowane było przez Wandę Antkowiak, Małgosię Zielińską, Izę Gizińską i Lecha Polińskiego.


Był to już kolejny udział SPS w imprezie w Henrykowie-Urocze. Główną atrakcją spotkania była prezentacja zabytkowych samochodów biorących udział w Ogólnopolskim Zjeździe Samochodów Zabytkowych dała możliwość obejrzenia ich z bliska oraz podziwiania ich wspaniałego stanu technicznego mimo „sędziwego’ wieku.


Jak zwykle w trakcie takiego świątecznego spotkania mieszkańców Henrykowa-Urocze było wiele atrakcji: konkursy dla dorosłych i dzieci, oblegany przez dzieci plac zabaw, kuchnia polowa z ogródkiem pozwalała na spotkania z sąsiadami bez ograniczeń czasowych dnia codziennego. Dodatkowym atutem była wspaniała pogoda.


Również nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Ponad 40 osób sprawdziło swoje ciśnienie i poziom cukru we krwi, w tym oczywiście Pani Sołtys i Jej mama. Wanda i Małgosia udzielały również porad w zakresie profilaktyki kardiologicznej. Wręczaliśmy także materiały informacyjne o leczeniu metodą transplantacji, o Stowarzyszeniu oraz oświadczenia woli.


Byliśmy jak zwykle bardzo serdecznie przyjęci.


Dziękujemy za zaproszenie i być może do zobaczenia za rok.


logoSPS

KRS: 0000268880


Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2018 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 17 283,90 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.