Mrągowo 2013

W dniach 27-28 lipca 2013r. w Mrągowie odbył się coroczny Festiwal Country. W tym roku nie mogło zabraknąć również przedstawicieli naszego Stowarzyszenia, w którego składzie byli: Wanda Antkowiak, Stanisław Jerusalimcew, Jadwiga i Władysław Pietruszka, Lech Poliński oraz Bartosz Pietruszewski. Przedstawiciele Stowarzyszenia w okolicach starego rynku w namiocie propagowali ideę transplantacji narządów poprzez rozmowę z gośćmi i wręczanie oświadczeń woli. Po południu natomiast na głównej scenie mrągowskiego amfiteatru, w przerwach między występami zespołu Cardioband, Bartek, Jadwiga i Lech wygłosili apel na rzecz promocji transplantacji. Cała sobotnia impreza,w której mieliśmy zaszczyt gościć zakończyła się wielkim sukcesem, a nam po raz kolejny pozostały miłe wspomnienia i poczucie spełnienia nakreślonej misji. Wizyta w Mrągowie odbyła się na zaproszenie dr Zygmunta Kalicińskiego i organizatorów Pikniku Country, m.in. Pani Burmistrz Otolii Siemieniec.

Filmik z koncertu w Mrągowie zespołu Cardioband poniżej:Występ Cardioband

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań