Olsztyn – Dzień Transplantacji

Na zaproszenie Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Olsztyna uczestniczyliśmy w organizowanym Dniu Transplantacji. Do udziału zaprosiliśmy prof. Wojciecha Rowińskiego – Krajowego konsultanta ds. Transplantologii, dr. Andrzeja Kobrynia – przedstawiciela POLTRANSPLANTU w Olsztynie oraz zaprzyjaźnionego z nami kardiochirurga z CSK MSWiA w Warszawie dr. Zygmunta Kalicińskiego.

Szczególnie miłym zaskoczenie była obecność Pani Beaty Bublewicz – poseł z Olsztyna bardzo powzytywnie nastawionej do problemów transplantacji.

Podczas potkania pokazaliśmy krótki film o transplantacji, a zgromadzona na spotkaniu młodzież w wielkim skupieniu wysłuchała prelegentów.

Jak zwykle podczas każdego spotkania rozdaliśmy oświadczenia woli oraz materiały o transplantacji wydane przez Polską Unię Medycyny Transplantacyjnej.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań