Ostrołęka 2013

W dniu 24.10.2013r. Odbyliśmy spotkanie transplantacyjne z młodzieżą szkolną w I Liceum im. Gen. J. Bema w Ostrołęce. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszenia Przeszczepionych Serc w składzie: Stanisław Jerusalimcew, Jacek Kapisz, Bartosz Pietruszewski, Andrzej Pabich, Jadwiga Pietruszka oraz Henryka Winiarczyk – koordynator wojewódzki ds. Transplantacji.Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, po wystąpieniu członków Stowarzyszenia zostało zakończone quizem z nagrodami dla uczestników spotkania.Warta odnotowania jest postawa młodych osób – licealistów, którzy podczas spotkania wykazali się szeroką wiedzą z obszaru transplantacji oraz dużym pokładem empatii w stosunku do omawianego tematu. Spotkanie zostało zakończone pokazem dwóch krótkich filmów nt. Transplantacji – „Esperanca” oraz „Życie to rewelacja”, po czym każdy z uczniów mógł pobrać oświadczenia woli oraz materiały informujące poświęcone tematyce transplantacji.

Na koniec, pragniemy podziękować po raz kolejny Dyrekcji Szkoły za ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję, ze w niedługim czasie po raz kolejny będziemy mieli okazję gościć w Państwa progach!

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań