Pożegnanie lata

Dnia 31 sierpnia 2019 r. na zaproszenie Pani Sołtys Anny Mareckiej gościliśmy jak corocznie na Pikniku w miejscowości Grochowa-Pęchery. Tym razem było to „Pożegnanie Lata”.

Nasze koleżanki Wanda Antkowiak i Małgorzata Zielińska wykonały około 50 pomiarów ciśnienia krwi i poziomu cukru. Udzielały także porad w zakresie profilaktyki kardiologicznej.

Izabella Gizińska i Dariusz Borowski w rozmowach z mieszkańcami opowiadali o naszym Stowarzyszeniu, dzielili się swoją wiedzą na temat transplantologii i rozdawali „Oświadczenia woli”.

To była piękna słoneczna sobota. Pani Sołtys zapewniła dzieciom mnóstwo atrakcji – była dmuchana zjeżdżalnia, różne gry, zabawy i konkursy. Na scenie koncertował miejscowy zespół muzyczny, a parkiet taneczny nie świecił pustkami. Panie upiekły pyszne ciasta, częstowały kawą i herbatą, a kuchnia polowa serwowała smaczne dania.

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Mareckiej za zaproszenie, mieszkańcom Grochowej-Pęcher za liczne odwiedzanie naszego stanowiska i za miło spędzone z Państwem sobotnie popołudnie.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań