Siedlce

Dn. 9.03 2012 odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli SPS z młodzieżą klas maturalnych I LO im. B. Prusa w Siedlcach. W spotkaniu dział wzięli Prezes SPS Stanisław Jerusalimcew, V-ce prezes Jacek Kapisz, Wanda Antkowiak oraz zaproszeni goście anestezjolog, koordynator ds. transplantacji dr Zbigniew Pawlak ze Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz dr Krzysztof Wróbel, kardiochirurg z Warszawy. Młodzież miała okazję posłuchać o zadaniach koordynatora ds. transplantacji, obejrzeć film o przeszczepie serca oraz posłuchać historii z życia wziętych pacjentów po przeszczepie.

Nasza wizyta została przyjęta przez młodzież z ogromną uwagą i zainteresowaniem. Po oficjalnym spotkaniu młodzi ludzie zadawali jeszcze indywidualnie pytania swoim gościom na intrygujące ich zagadnienia.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań