Spotkanie z młodzieżą w Kutnie – LO Dąbrowskiego

Dnia 28 maja 2010 r. delegacja SPS w składzie: Bożena Gajewska /mieszkanka Kutna/ organizator spotkania oraz Lech Poliński, Jacek Kapisz i Stanisław Jerusalimcew, wszyscy trzej z nowym sercem / razem 24 lata nowego życia/ mieli spotkanie w LO im. Gen.J.H Dąbrowskiego na temat: Transplantacja: to świadectwo życia…to nowe życie…to rewelacja… . Było to tego dnia drugie spotkanie z młodzieżą w tym bardzo sympatycznym mieście. Pokazaliśmy film. w reż. T. Króla „ Życie to rewelacja” prod. HBO a po filmie koledzy opowiedzieli swoje przeżycia przed i po operacji, mówili o przyczynach swojej choroby która doprowadziła do transplantacji. Na końcu spotkania koledzy odpowiadali na pytania młodzieży. Na zakończenia jak zwykle młodzież pobrała oświadczenia woli i materiały informacyjne. S.P.S. dziękuje Centrum Poltransplantu i Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej za pomoc w pozyskaniu mat. Inf. O transplantacji które przekazaliśmy młodzieży. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Przemysławowi Zawadzkiemu za zaproszenie.

Zarząd.

Powrót


KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2021 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 40 211,46 zł (w tym 17 382,50 zł na działalność statutową) jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań