Wigilia – Poznań 2015

W dniu 13.12.2015 roku nasi koledzy Roman Błażejczak i Stanisław Kaczorowski – członkowie Stowarzyszenia Przeszczepionych Serc – uczestniczyli w Wigilii (Składaków) organizowanej przy Poradni Transplantacji Serca Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W szpitalu tym zespół pod kierownictwem prof. Marka Jemielity w ciągu 5 lat przeszczepił już 32 pacjentów. Poradnia Transplantacji opiekuje się swoimi pacjentami oraz pacjentami przeszczepionymi w innych ośrodkach.

W czasie uroczystej Wigilii Członkowie Stowarzyszenia odczytali życzenia Prezesa Zarządu SPS skierowane do wszystkich uczestników wigilii, a także przekazali podziękowania Prezesa za opiekę nad wszystkimi pacjentami i członkami ich rodzin oraz osobami oczekującymi na operację.

Życzenia i podziękowania od Prezesa wręczono poniższym osobom:

Prof. dr hab. UM Marek JemielitaProf. dr hab. Ewa Straburzyńska-Migajdr hab. Szczepan Cofta dr Hanna Wachowiak-Baszyńska – Kierownik Poradni Transplantacji Serca.dr Tomasz Urbanowicz – Poradnia Transplantacji Serca .

Po uroczystości zapoznano uczestników z historią i działaniami na rzecz osób po przeszczepie realizowanymi przez Stowarzyszenie Przeszczepionych Serc oraz chętnym wręczono deklaracje wstąpienia do stowarzyszenia.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań