Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ostrowie Wlkp.

Gościliśmy w ZSO w Ostrowie Wlkp. na spotkaniu obecni byli Starosta Ostrowski Włodzimierz Jędrzejak oraz V-ce Starosta Ostrowski Krzysztof Rasiak. Pani Dyrektor ZSO mgr Maria Tomalak powitała wszystkich serdecznie. Pan Starosta podziękował nam za nasze zaangażowanie w propagowaniu idei transplantologii. Jacek Kapisz i Dariusz Borowski osoby po przeszczepie serca opowiedziały jak wyglądało ich życie przed i po przeszczepie. Teresa Danek nasza członkini a zarazem przedstawiciel Poltransplantu przedstawiła prezentacje, która informowała o historii przeszczepów (troszeczkę cyferek gdzie , ile i jakich transplantacji). Opowiedziała jak „technicznie” wygląda przygotowanie do transplantacji. Jak duże jest to zadanie pod względem logistycznym i o tym jak jeden dawca może uratować lub podarować kilku oczekującym nowe lepsze życie. Z zainteresowaniem obecni obejrzeli film T Króla „Życie to rewelacja”.

Na koniec kilka pytań o transplantacji – młodzież wypadła rewelacyjnie!.

Powrót

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
życzymy Wam mnóstwo zadowolenia.
Wiele satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru,
przyniesie Wam wytchnienie i radość.
A Nowy Rok obfituje w szczęście,
pomyślność, zdrowie i uśmiech.
Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Zarząd SPS


KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań