4. edycja Kampanii Społecznej „Drugie Życie”

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich członkowie naszego Stowarzyszenie Renata Maternik i Roman Błażejczak aktywnie uczestniczyli w kolejnej – 14 edycji Kampanii Społecznej „Drugie Życie” organizowanej przez Fresenius Medical Care Polska, której celem jest promowanie dawstwa organów, rozmowy o przeszczepianiu narządów, informowanie o korzyściach, które niesie ta terapia oraz edukacja w zakresie zagadnień medycznych, prawnych i etycznych związanych z przeszczepianiem narządów w Polsce.
Kampania skierowana jest do młodzieży szkół średnich w całej Wielkopolsce. W tej edycji wzięło w udział ponad 30 szkół. Młodzież podejmowała różnorakie działania na rzecz świadomego dawstwa, w tym m.in. spotkania z osobami po przeszczepie.
W dniu 8 czerwca 2022 w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość podsumowująca tegoroczną edycję, podczas której organizatorzy, eksperci i patroni honorowi kampanii „Drugie życie” nagrodzili najlepszych!

Laureatami 14. edycji zostali:

• Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu,
• Szkoły im. I. J. Paderewskiego prowadzone przez Edukację Lubasz,
• Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej

Galeria zdjęć

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań