Spotkanie pacjentów po transplantacji.

W dniu 25 lipca br w Sali Senatu WUM w Warszawie ul. Żwirki i Wigury róg ks. Trojdena, odbędzie się spotkanie pacjentów po transplantacji. Odbędzie się ono pod hasłem ” O lepszą jakość życia w chorobie „. Organizatorzy chcą poruszyć problem najczęstszych błędów popełnianych przez pacjentów, w zakresie przyjmowania leków immunosupresyjnych, w tym zagrożenia onkologicznego.

Będą to dwa panele:

a) oficjalnego / edukacyjnego, którego celem jest polepszenie jakości życia pacjentów po transplantacji.

Jest planowana prelekcja Pani dr n.med. transplantokog Małgorzaty Sobieszczańskiej – Małek. Pani Doktor pracuje w Instytucie Kardiologii w Warszawie, w Klinice Niewydolności Serca i Transplantologii oraz w Przychodni Transplantacyjnej.

( S.P.S. – członkowie – pacjeci z przeszczepionym sercem, merytorycznie są związani z K.N.S. i.T. oraz P.T.- I.K. w Warszawie).

b) oraz nieoficjalnego, w którym przewidziany jest występ zespołu muzycznego i drobny poczęstunek. „.

Spotkanie to organizuje Federacja Pacjentów DIALTRANSPLANT. S.P.S. z Federacją współpracuje.

Nasze Stowarzyszenie Przeszczepionych Serc będzie uczestniczyć w tym Spotkaniu i zapraszamy naszych Członków do uczestnictwa, jak i osoby z przeszczepionym sercem nie będące członkami naszej organizacji. Zapraszamy z osobami towarzyszącymi.

Prosimy chętnych o kontakt telefoniczny do:

Prezesa SPS Stanisława Jerusalimcew 0 601 426 539,

lub V-ce Prezesa SPS Jacka Kapisza 0 880 450 794.

ZARZĄD S.P.S.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań