Zespół Szkół Technicznych w Kole

Pani Dyrektor ZST w Kole mgr Irena Cicha powitała przedstawicieli SPS Jacka Kapisza i Leszka Polińskiego oraz Pawła Rusina ucznia tej szkoły. Było wielkie zaskoczenie gdyż bardzo nieliczni wiedzieli, że Paweł jest po przeszczepie serca. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali jego opowieści jak to się stało, że jedynym sposobem leczenia i uratowania mu życia była transplantacja. Opowiedział jak teraz wygląda jego życie – regularne przyjmowanie leków oraz niewielkie ograniczenia dotyczące aktywności fizycznej.

Swoje historie opowiedzieli też Jacek Kapisz i Leszek Poliński. Młodzież obejrzała film „Życie to rewelacja” T Króla oraz „Esperanza” produkcji hiszpańskiej. Spotkanie zakończyliśmy kwizem o transplantacji – nie było pytania na które młodzież nie znała odpowiedzi. To miłe – po prostu słuchali.

Powrót

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań