Zjazd Lidzbark 2010

W dniach 2-5 września 2010 roku w ośrodku wypoczynkowym ,,LECH” w miejscowości Lidzbark odbyło się VIII już spotkanie integracyjne połączone z warsztatami psychologicznymi. Lidzbark to miasteczko położone nad Jeziorem Lidzbarskim i rzeką Wel, na terenie dwóch Parków Krajobrazowych: Górznieńsko – Lidzbarkiego Parku Krajobrazowego oraz  Welskiego Parku Krajobrazowego.

Pierwszego dnia po zakwaterowaniu i obiedzie odbyły się pierwsze indywidualne konsultacje z psychologiem. Pogoda dopisywała, a dzień zakończył się posiedzeniem przy grilu.

Drugi dzień pobytu prawie w całości poświęcony był indywidualnym i grupowym spotkaniom z psychologiem, p. Justyną Grucą. Zakończył się serdeczną biesiadą i tańcami przy muzyce ,,na żywo”.

Program jesiennych warsztatów poza spotkaniami z psychologiem pozostawiał  uczestnikom wiele wolnego czasu na cieszenie się pięknem natury, chętni mieli możliwość spacerowania po okolicznych lasach jak również zapoznawania się z okoliczną przyrodą.  Rezerwaty chociaż tylko częściowo dostępne dla turystów, pozwalały podziwiać swoje piękno wędrującym ścieżkami dydaktycznymi i szlakami turystycznymi.

Sobota powitała uczestników słoneczną pogodą i obfitością grzybów w lasach i ryb w jeziorze. Wieczorem zwycięzcy konkursu grzybobrania i wędkowania odebrali swoje nagrody.

Zjazd odbył się w kameralnym gronie: uczestniczyło w nim tylko 26 osób, w tym 11 po przeszczepie.

Powrót

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań