ZJAZD SIELPIA 2010

W dniach 10-13 czerwca 2010 w Sielpi odbył się nasz coroczny wiosenny Zjazd. Choroby i poważne sprawy rodzinne uszczupliły liczbę uczestników. Radość organizatorom sprawili jednak Ci „niecierpliwi”, którzy już w środę przybyli do Ośrodka w Sielpi, a było ich ponad połowa.

W czwartek do obiadu oczekiwaliśmy na resztę uczestników. Wieczorem przy grillu odbył się I Konkurs Karaoke. Zwycięzcą Konkursu został Maksio. Najbardziej aktywne oprócz solowych występów śpiewały w „chórku” – Agnieszka, Iwonka, Ela, Jola to był ich wieczór.

W piątek nasza pani psycholog Justyna poprowadziła warsztaty na temat „Konstruktywne rozwiązywanie problemów” – abyśmy mieli ich jak najmniej i nie musieli korzystać z rad pani psycholog. Po obiedzie najpoważniejszy punkt programu naszego Zjazdu – Walne Zebranie Członków SPS. Ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium oraz został powołany nowy Zarząd w składzie: W. Antkowiak, I. Gizińska, S. Jerusalimcew, J. Kapisz, E. Krzyżanowska, T. Pabich, L. Poliński, M. Zielińska, J.Żaczek. Powołano Komisję Rewizyjną w składzie: W. Fifielska, K. Grotkowska, J. Prus. Wieczorem „luz” Uroczysta Kolacja. Część oficjalna to powitanie nowych Członków SPS oraz uroczystość 15 lecie z przeszczepionym sercem Lucyny Grotkowskiej /nieobecna/, 15 lecie Stanisława Jerusalimcew, 10 lecie Piotra Szewczyka /nieobecny/ oraz 10 lecie Antoniego Uraszewskiego. Było „Sto lat” dla jubilatów, wspólne zdjęcie oraz upominki dla wszystkich osób po przeszczepie. Zaprzyjaźniony już z nami zespół muzyczny Mono – Paula z Ostrowa Wlkp. Grał do tańca dla najbardziej wytrwałych do 3 nad ranem. W czasie Kolacji odbyły się 2 konkursy. Turniej Tańca jednomyślnie wygrali Beata i Damian Maciaszek z zespołu muzycznego /bardzo chcieli włączyć się do naszej zabawy/. Konkurs „Przekąsek” poważnie potraktowało tylko 5 pań wielkie brawa dla nich, zwyciężyła Agnieszka Wasiek.

Sobota 6 rano 3 uczestników Zawodów Wędkarskich udało się na „łowisko” Marian Strzelecki wiedział co nadziać na haczyk jemu brały najlepiej. O 10 Zawody Sportowe przyciągnęły najlepszych naszych sportowców do rywalizacji. W 1 konkurencji Wyścigu Rowerów Wodnych wystartował 4 silne osady – wszyscy dopłynęli w pełnym składzie do mety. Następne konkurencje to Rzut Piłką Lekarska, Rzut do kosza oraz najwięcej wzbudzający emocji mecz Piłki Siatkowej. Odbyły się również zawody w kategorii „Junior” gdzie Wiktor i Maksio dzielnie startowali. Smakowity obiad po tak wyczerpujących konkurencjach był balsamem dla naszych sportowców. Wieczorny grill uświadomił nam, że co miłe szybko się kończy. Ostatni wspólny wieczór, rozmowy, wspomnienia, refleksje.

Miłym akcentem było wręczenie nagród, medali, statuetek, dyplomów i oklaskiwanie zwycięzców wszystkich rozegranych konkursów i konkurencji sportowych.

Niedziela wspólny wyjazd na Mszę Św. do Dziebałtowa i powrót na obiad.. Niestety Ci co mieszkają bardzo daleko żegnali się już rano. Po obiedzie uściski, łezki w oczach i umawianie się na następne jesienne spotkanie.

Słonce i gorąca temperatura to nie tylko dane atmosferyczne jakie towarzyszyły naszemu spotkaniu.

Powrót

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań