Rembertów 2014

W dniu 13 września 2014 roku odbył się piknik rodzinny „Rembertowskie pożegnanie lata” organizowany przez Burmistrza Gminy Warszawa-Rembertów. Tego dnia nasze Stowarzyszenie reprezentowane było przez Elżbietę Krzyżanowską, Krystynę Grotkowską, Jadwigę Pietruszkę, Ewę Krześniak, Jacka Kapisza i Stanisława Jerusalimcew oraz Agnieszkę i Mariusza Wasiek – pomysłodawców uczestnictwa w pikniku.

Udział w tej imprezie okazał się trafionym pomysłem jako bardzo dobra forma propagowania idei transplantologii. Jest to temat głośny od lat, a mimo to dla wielu osób niestety obcy. W pikniku uczestniczyli ludzie w różnym przekroju wiekowym i większość z nich była zainteresowana tą tematyką,co nas bardzo ucieszyło. Wiele osób z którymi rozmawialiśmy otrzymywała„Oświadczenia woli” oraz materiały przybliżające temat transplantacji.

Bardzo dużą popularnością cieszyła się też możliwość zmierzenia ciśnienia. Nasza kochana Krysia miała pełne ręce roboty. A akcja „zjedz jabłko – będziesz zdrowszy” pobiła wszelkie rekordy popularności.

Mamy nadzieję, że w przyszłości również otrzymamy zgodę na uczestnictwo w tej imprezie oraz w innych, jej podobnych.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań