Transplantacja – dar miłosci…

Dnia 22 IV 2010 r. na zaproszenie: ks. Tomasza Sadłowskiego MIC i Dyrektora Z.S.O. w G. Kalwarii Pana Bogdana Wrochna, w Górze Kalwarii w Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Zygmunta Sajny, przedstawiciele SPS osoby z przeszczepionym sercem Stanisław Jerusalimcew – HTx15 lat i Jacek Kapisz – HTx 6 lat, mieli spotkanie z młodzieżą szkoły klas II b, II a i I a na temat transplantacji serca pt. „ Transplantacja – dar miłości człowieka człowiekowi… „.

Uczniowie w/w. klas mieli możliwość obejrzenia krótkiego filmu dotyczącego problematyki transplantacji serca / dawstwa/, jak również wysłuchania krótkich wspomnień naszych kolegów dotyczących przypadków ich transplantacji oraz zapobieganiu przyczynom przeszczepu serca. Koledzy przekazali uczniom materiały informacyjne dotyczące transplantacji narządów, tkanek, oświadczenia woli otrzymane z Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej i POLTRANSPLANTU w Warszawie.

Wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania składamy serdeczne podziękowanie.

Zarząd.

Powrót

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań