Zespół Szkół – Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie

 

Dnia 9 listopada 2015 r. odbyło się spotkanie z udziałem prezesów SPS – Stanisława Jerusalimcew i Jacka Kapisza – z młodzieżą Zespołu Szkół – Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie – w III LO Klasa o Specjalności Służba Ratunkowa. W spotkaniu uczestniczyły też Panie – V-ce Dyrektor Beata Burzyńska i Anna Kostyrka Radna Rady Miejskiej w Piasecznie.

Prezesi przedstawili medyczne aspekty chorób serca i transplantacji oraz problemy związane z chorobami serca,między innymi na swoim przykładzie. Młodzież przyjęła spotkanie z sympatią i z wielką uwagą. Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli dwa filmy: ”Esperanza” i „Życie to rewelacja”, ostatni produkcji HBO. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali drobne upominki oraz pobrali oświadczenia woli.

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań