Boże Narodzenie 2023

Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Warszawa zaprosiło do wzięcia udziału w Spotkaniu Opłatkowym prezes naszego stowarzyszenia Sylwię Krajczyńską. Wydarzenie miało miejsce 15 grudnia w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział dyrektor placówki prof. dr hab. n. med. Łukasz Szumowski, kierownik Kliniki Niewydolności Serca i Transplantologii prof. dr hab. n. med.Tomasz Zieliński, jak również przedstawiciele lekarzy i pielęgniarek z wymienionej kliniki. Był to miły i sympatyczny czas. Każdy z uczestników spotkania otrzymał upominek w postaci opłatka i bombki na choinkę. Dziękujemy STS Koło Warszawa za zaproszenie naszej przedstawicielki na to spotkanie.

Dziękujemy członkom SPS za wspólny rok 2023. Życzymy zdrowych, pięknych Świąt Bożego Narodzenia  i szczęśliwego Nowego Roku 2024. Słowa te kierujemy w stronę przeszczepionych, ich rodzin i personelu medycznego. To dzięki nim i decyzjom rodzin Dawców żyjemy i możemy wspólnie spotykać się.


Galeria zdjęć

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań