VI Zjazd Dzieci I Młodzieży Zduńska Wola 2010.

VI Ogólnopolski Zjazd Dzieci i Młodzieży Po Przeszczepie Serca w Zduńskiej Woli 26-28 IV 2010 r. Jak co roku, uczestnicy zostali zakwaterowani w pięknie położonym Hotelu „Biesiada”. Nikt z uczestników nie mógł narzekać na nudę, gdyż organizatorzy tak zaplanowali imprezę by ta utkwiła w pamięci każdego, na długi, długi czas. Jak zawsze było wspaniałe wyżywienie u Państwa Agnieszki i Jakuba Klemżyńskich – głównych organizatorów zjazdu, bez których ta impreza w ogóle by się nie odbyła. Dzięki nim mogliśmy spotkać się ze swoimi przyjaciółmi z całego kraju i spędzić wspólne piękne chwile. Jest to dla nas prezent najcenniejszy i na pewno każdy z nas nigdy o tym nie zapomni.

Podsumowując 3 dni spędzone w Zduńskiej Woli należy powiedzieć że Zjazd ten był Wyjątkowy i dla wielu osób na pewno niezapomniany przez długie, długie lata. Poznaliśmy wiele osób o wielkim sercu, które bezwarunkowo darzą miłością drugą osobę. W tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla Państwa Agnieszki i Jakuba Klemżyńskich głównych sponsorów oraz organizatorów ze S.O. z P.S.. Było wiele atrakcji.

Młodzi uczestnicy rozjechali się do swoich domów z nadzieją że za rok wrócą tu ponownie… .

Powrót

KRS: 0000268880

Przekaż nam 1,5% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku za 2022 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 37 807,80 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.

Więcej w zakładce

Organizacja spotkań