studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Gimnazjum Nr. 11 im. I. J. Paderewskiego

Dnia 7 lutego 2017 r. odbyło się spotkanie z udziałem członka S.P.S. Stanisława Jerusalimcew (22 lata po przeszczepieniu serca) - z młodzieżą Gimnazjum Nr. 11 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie – kl. 2 F. W spotkaniu uczestniczyły też Panie Nauczycielki: Adriana Górak i Iwona Drozdowska.

Stanisław Jerusalimcew mówił o medycznych aspektach chorób serca, zapobieganiu tym chorobom i transplantacji serca (przedstawił je na własnym przykładzie) oraz transplantacji innych narządów. Młodzież przyjęła spotkanie z sympatią, z wielką uwagą i w skupieniu. Uczniowie otrzymali smyczki z logo S.P.S., opaski na rękę oraz broszury na temat transplantacji serca i innych narządów.

Nasz kolega otrzymał podziękowanie z przesłaniem Jana Pawła II oraz piękne kwiaty.

„Spirytus movens” spotkania to uczennica kl.2 F - Magdalena Suchocka (na zdj. przed szkołą). Serdecznie dziękujemy.


SPS

KRS: 0000268880


Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2018 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 17 283,90 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.