studio_graficzne
       projekt w.studio

 powrót
Agrykola 2016

Dnia 22 maja 2016 r. przedstawiciele Stowarzyszenia Przeszczepionych Serc wzięli udział w „Pikniku Agrykola 2016”. W naszym namiocie gościliśmy Przyjaciół z ”POLTRANSPLANTU”. Rozdawaliśmy oświadczenia woli, drobne upominki. Z chętnymi uczestnikami rozmawialiśmy na temat transplantacji nie tylko serca, ale i innych narządów. Nasi goście z ”Poltransplantu” w formie zabawy z młodymi uczestnikami pikniku przeprowadzali „ transplantację nerki” na pluszowych fantomach misia. Nasi członkowie uczestniczyli w „Biegu po Życie”.


1procent_dla_SPS_2019
Przekaż nam 1% swojego podatku, to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy za wsparcie.


KRS: 0000268880

Członkowie i Zarząd SPS serdecznie dziękują wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2017 rok na nasze stowarzyszenie.

Kwota 14 429,50 zł jaka wpłynęła od Państwa na nasze konto w istotny sposób przyczyniła się do realizacji naszych zadań statutowych.

Prosimy pamiętać o nas w następnych latach.


ZAPRASZAMY DO SPOTKAŃ Z NAMI.
Więcej w zakładce


Organizacja spotkań


Serwis www.przeszczepserca.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie (szczególnie dotyczące leków) zostały podane włałciwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu. Zarówno autorzy, konsultnaci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.